BURAY YILBAŞI GECESİ ÜÇ AYRI YERDE SAHNE ALACAK!

BURAY YILBAŞI GECESİ ÜÇ AYRI YERDE SAHNE ALACAK!

30.12.2016 23:04:29

Kültür Sanat

Müzik dünyasına adım attığı ilk günden bu yana hızlı yükselişini sürdüren ve yeni albümü “Sahiden” ile de büyük beğeni toplayan, listelerde en üst sıralara yerleşen Buray, yılbaşı gecesi üç farklı yerde dinleyiciyle buluşacak.

BURAY
YILBAŞI GECESİ ÜÇ AYRI YERDE
SAHNE ALACAK!
 
Müzik dünyasına adım attığı ilk günden bu yana hızlı yükselişini sürdüren ve yeni albümü “Sahiden” ile de büyük beğeni toplayan, listelerde en üst sıralara yerleşen Buray, yılbaşı gecesi üç farklı yerde dinleyiciyle buluşacak.

6 ayda 21 ödül aldığı ilk albümü “1 Şişe Aşk”tan “Sen Sevda mısın?”, “İstersen” gibi şarkıların yanı sıra, geçen ay çıkan ikinci albümü “Sahiden”den de sevilen şarkılarını seslendireceği yılbaşı gecesinde Buray’ın ilk durağı Almanya olacak. Würselen’de Golden Event’te saat 19.30-20.30 arasında sahnede dinleyiciyle buluşacak olanBuray, rotayı hemen Hollanda’ya çevirecek. Amsterdam’da Rhone Events&Congress Center’da saat 23.15-00.15 saatleri arasında yeni yıla sahnede dinleyiciyle merhaba diyecek olan başarılı sanatçı, geceyi Hollanda’nın Hengelo şehrinde sonlandıracak. Waarberk Zalen&Events’da saat 02.15-03.15 saatleri arasında sevilen şarkılarını seslendirecek.
         Yılbaşı gecesine sürprizlerle girecek olan Buray, aynı gecede üç konserle ilgi çekici bir performans sergileyecek.

2631 Kişi Okudu.

Onay Bekleyen Yorum Sayısı 0 / Onaylanan Yorum Sayısı 0
Max 50 karakter girilebilir
0/250
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan Zafer Gazetesi | Balıkesir hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Powered by Taksim Bilişim