​Yılmaz’dan körfeze çıkarma

​Yılmaz’dan körfeze çıkarma

4.01.2019 14:06:59

Güncel

​Yılmaz’dan körfeze çıkarma

Yılmaz’dan körfeze çıkarma
 
Karesi Belediye Başkanı ve Ak Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz, İl Başkanı Ahmet Sağlam, Milletvekilleri Yavuz Subaşı ve Mustafa Canbey ile birlikte Ayvalık ve Gömeç’te parti teşkilatlarını ziyaret etti. Yılmaz, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i de ziyaret etti.
 
Ak Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Yılmaz, İl Başkanı Ahmet Sağlam, Milletvekilleri Yavuz Subaşı ve Mustafa Canbey ile birlikte Ayvalık ve Gömeç’te parti, teşkilatları, belediye başkanları ve iş dünyasının temsilcilerini ziyaret etti.
Yılmaz, Ayvalık’ın CHP’li Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i de makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yılmaz, Ayvalık Ticaret Odası Başkanı Mustafa Büyükçıvgın ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile de bir araya geldi, önemli bir turizm kenti olan Ayvalık'ı hep birlikte daha iyi noktalara taşımak için canla başla çalışacaklarını söyledi. (Haber Merkezi)

420 Kişi Okudu.

Onay Bekleyen Yorum Sayısı 0 / Onaylanan Yorum Sayısı 0
Max 50 karakter girilebilir
0/250
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan Zafer Gazetesi | Balıkesir hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Powered by Taksim Bilişim