​Esnafın derdini dinledi

​Esnafın derdini dinledi

4.01.2019 14:04:46

Güncel

​Esnafın derdini dinledi

Esnafın derdini dinledi
 
Vali Ersin Yazıcı, Burhaniye Sanayi Sitesi’nde esnafını ziyaret etti, dertlerini ve önerilerini dinledi.
 
Burhaniye’de incelemelerde bulunan Vali Ersin Yazıcı, Sanayi Sitesi’nde esnafı ziyaret etti, çay içip, sorunlarını dinledi. Sanayi sitesinin Burhaniye'de önemli bir istihdam alanına sahip olduğunu vurgulayan Vali Yazıcı, sitenin sıkıntılarının giderilmesi için ilgili kurumların işbirliği içerisinde çalışmaları gerektiğini belirterek, Kaymakam Hüseyin Öner ile birlikte sanayi sitesinde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
“SANAYİ SİTELERİ ŞEHRİN GELİŞİMİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”
Vali Yazıcı, sanayi sitelerinin şehrin gelişimi için çok önemli olduğunun altını çizerken,  hangi şehrin sanayisi gelişmişse, o şehrin gelişmişlik seviyesinin de yüksek olduğunu, bu anlamda da sanayilerin gelişimini ve daha ileriye taşınması için valilik olarak gereken desteği vereceklerini söyledi.
“KONULARIN TEK TEK TAKİPÇİSİ OLACAĞIM”
Vali Ersin Yazıcı, ziyarette esnafın soru ve önerilerini dinleyerek, fikir alışverişinde bulundu. Esnafın ilerlemesi, gelişmesi ve sorunlarının giderilerek çözüm bulunması noktasında yanlarında olduklarını belirten Yazıcı, “Vatandaşlarımız ile sürekli iç içeyiz. Bu kapsamda Burhaniye sanayi sitesi esnafımızla bir araya geldik. Esnaflarımızın taleplerini ve isteklerini kendilerinden dinledik. Bana iletilen konuların tek tek takipçisi olacağım. Sorunların çözümü noktasında elimizden ne geliyorsa yapacağız. Vali olarak hemşehrilerimizin dertleriyle dertlenmek onların dertlerine çözüm üretmek bizim asli görevlerimizdendir. Esnaf ve sanatkârlarımızın ülkemiz için ne kadar önemli olduğunun farkındayız” dedi. (Haber Merkezi)

378 Kişi Okudu.

Onay Bekleyen Yorum Sayısı 0 / Onaylanan Yorum Sayısı 0
Max 50 karakter girilebilir
0/250
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan Zafer Gazetesi | Balıkesir hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Powered by Taksim Bilişim