Okul çevreleri didik didik arandı

Okul çevreleri didik didik arandı

4.01.2019 13:57:25

Güncel

Okul çevreleri didik didik arandı

Okul çevreleri didik didik arandı
 
Balıkesir polisi, vatandaşların huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, çocukların olumsuz olarak etkilenebileceği her türlü zararlı unsurlardan uzak tutulması, güvenli bir eğitim-öğretim hayatı sürdürmelerinin sağlanması için Çocuk Şube Müdürlüğü koordinesinde Asayiş, Çocuk, Narkotik, Trafik ve diğer birimlere bağlı 345 personelle ‘Okul Önü Genel Asayiş Trafik Uygulaması’ yaptı.
216 okul çevresindeki park, bahçe, metruk bina, alkol ve tütün mamulleri satışı yapılan yerler, içkili yerler, iddia, tekel ve ganyan bayileri, kahvehaneler, internet ve oyun salonlarının genel güvenlik ve asayiş yönünden denetlendi.
Yapılan denetimlerde 3 bin 112 şahsın GBT kaydı sorgulandı, 643 araç ile okul servisi kontrol edildi. 19 araç sürücüsüne işlem yapıldı, 379 umuma açık yer,  internet kafe, park ve bahçe denetlendi. Polisin denetimlerinde aranan 10 şahıs yakalandı. Üç işyeri hakkında da tutanak düzenlendi. (Haber Merkezi)

325 Kişi Okudu.

Onay Bekleyen Yorum Sayısı 0 / Onaylanan Yorum Sayısı 0
Max 50 karakter girilebilir
0/250
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan Zafer Gazetesi | Balıkesir hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Powered by Taksim Bilişim