​HUZUR VE GÜVEN ŞEHRİ: HAVRAN

​HUZUR VE GÜVEN ŞEHRİ: HAVRAN

4.01.2019 13:50:45

Güncel

​HUZUR VE GÜVEN ŞEHRİ: HAVRAN

HUZUR VE GÜVEN ŞEHRİ: HAVRAN
 
Havran ilçesinin huzur ve güveninin sağlanması için başlatılan çalışmalar sonuç vermeye başladı. İlçenin giriş-çıkış ve kritik noktalarına yerleştirilen mobil güvenlik sistemleri (MOBESE) çalıştırılarak şehrin bir çok noktası günün 24 saati izlenmeye başlandı.
Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, “İlçemizin yıllardır sağladığı huzur ve güvenin yeni nesillere aktarılabilmesi, vatandaşlarımızın gönül rahatlığı ile bu şehirde yaşayabilmesi için Kaymakamlığımız, Emniyet Müdürlüğümüz Jandarma Komutanlığımız ve diğer kurum yöneticilerimiz ile ortaklaşa başlattığımız projemizin sonuna geldik. İlçemizin giriş çıkış noktalarına plaka tanıma sistemleri, bir çok cadde ve sokağımıza mobil izleme sistemlerinin çalışır hale getirilmesi sürecinde alt yapı ve üst yapı çalışmaları için ilçe halkımıza rahatsızlık vermiş olabiliriz ancak bu proje bizim için olmazsa olmazlarımızdandı. Vatandaşlarımızın sabırları, başta sayın valimiz, sayın kaymakamımız ve diğer yetkililerimize bu projenin hayata geçirilmesi konusunda verdikleri desteklerden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. Gökhan ÖZATEŞ

378 Kişi Okudu.

Onay Bekleyen Yorum Sayısı 0 / Onaylanan Yorum Sayısı 0
Max 50 karakter girilebilir
0/250
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan Zafer Gazetesi | Balıkesir hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Powered by Taksim Bilişim