Laf değil iş üretiyoruz

Laf değil iş üretiyoruz

4.01.2019 13:47:34

Güncel

Laf değil iş üretiyoruz

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Kafaoğlu:
 
Laf değil iş üretiyoruz 
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Gökçeyazı Mahallesi ve İvrindi’yi ziyaret etti. Kafaoğlu, ilk olarak Gökçeyazı Mahallesinde çocukluk arkadaşı ve birlikte çobanlık yaptığı Yahya Özgeyi evinde ziyaret etti, BENGİ projesi kapsamında Gökçeyazı Şehit Rıdvan Çetinkaya İlköğretim Okulunda öğrencilerle birlikte kitap okudu.
 
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Gökçeyazı Mahallesi’nde kahveleri ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet etti. İvrindi’ye geçen Kafaoğlu, İvrindi Belediye Başkanı Recai Baytar’ı ziyaret etti, esnaf ziyaretinde bulundu, Büyükşehir Belediyesi tarafından İvrindi’ye kazandırılan Millet Parkı’nı dolaştı.
“VERDİĞİMİZ SÖZLERİ TUTUYORUZ”
Büyükşehir Belediye Başkanı Kafaoğlu, İvrindi’ye Millet Parkı kazandırdıklarını hatırlatarak, “İvrindi’ye 50 bin metrekare alana sahip büyük bir park yaptık. Burası okullar bölgesi, bu alan körfeze giden yola çok yakın. Burası tüm sosyal donatılar, bisiklet yolları, fitness aletleri, piknik alanları, çocuk oyun grupları, bay ve bayan mescitlerinin yer aldığı çok güzel bir park oldu. Çok kısa sürede parkımızın yüzde 99’u tamamlandı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Balıkesir ziyaretinde toplu açılış törenlerinde buranın da açılışını gerçekleştireceğiz. Biz laf değil iş üretiyoruz. 31 Mart 2019 tarihine kadar Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanıyım. İşimizin başındayız, Balıkesir’e sevdalıyız, Cumhurbaşkanımızın yolunda çalışmalarımıza devam edeceğiz. 31 Mart tarihinde adayımız Yücel Yılmaz. Yücel Yılmaz ile birlikte tüm belediyeleri kazanmak için çalışacağız. Diğer taraftan da yaptığımız hizmetleri açacağız. Cengiz Topel Köprülü Kavşağı da trafiğe açtık. Köprüyle iki ilçe birbirine bağlandı. Verdiğimiz sözü tuttuk, bir yıl içinde Adliye Kavşağı ve Cengiz Topel Caddesi köprülü kavşağı açtık, ilimize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.
“PARK İVRİNDİ’YE 50 YIL HİZMET EDECEK”
Millet Parkı hakkında bilgi veren İvrindi Belediye Başkanı Recai Baytar, “İlçemizde vatandaşlarımızın özlemle beklediği Millet Parkı tamamlandı. Burası okullar bölgesi olduğu için öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve vatandaşlarımız burada vakit geçirecek. Bu park İvrindi ilçemize 50 yıl hizmet edecek. Parkımız da 600 metre yürüyüş alanı, 600 metre bisiklet yolu var. Bayanlarımız önceden kırsal mahallelere giderek yürüyüş yapıyordu ancak bu ortadan kalktı.
Çocuklarımızın rahatlıkla oynayabileceği, yeşil bir alana sahip olan Millet Parkımızı ilçemize kazandırdığı ve ilçemize yaptığı hizmetlerden dolayı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na teşekkür ediyoruz” diye konuştu. (Haber Merkezi)

290 Kişi Okudu.

Onay Bekleyen Yorum Sayısı 0 / Onaylanan Yorum Sayısı 0
Max 50 karakter girilebilir
0/250
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan Zafer Gazetesi | Balıkesir hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Powered by Taksim Bilişim