Köprü yenilendi

Köprü yenilendi

4.01.2019 13:46:43

Güncel

Köprü yenilendi

Köprü yenilendi
 
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Büyükşehir Belediyesi olarak yapılan çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor. Kafaoğlu, İvrindi’de 20 kırsal mahallenin kullandığı ve yenilenen köprüyü yerinde inceledi. 
2018 yılını yol ve asfalt yılı olarak ilan ettiklerini hatırlatan Zekai Kafaoğlu, ulaşımda engelleri kaldırmak için yola çıktıklarını söyledi.  Kafaoğlu, İvrindi’den Kınık istikametine giden eski köprüde çok kazalar olduğunu, 20 kırsal mahallenin bu yolu kullandığını vurgulayarak, bu köprüyü belediye olarak tamamladıklarını ifade etti.
“BİZİM BALIKESİR SEVDAMIZ VAR”
Kafaoğlu, “Bu yolu kullanan herkes için hayırlı olsun. Köprünün yapımıyla ilgili artık kazalar azalacak. Yolun standardını yükselttik ve genişlettik. Yolları yapmaya devam ediyoruz. Görevimizin sonuna kadar çalışmaya devam edeceğiz. Bizim Balıkesir sevdamız var, en iyisini Ak Partili belediyeler yapar. Cenabı Allah kazasız belasız yolculuklar nasip eylesin” dedi.
“VATANDAŞLARIMIZ DAHA RAHAT SEYAHAT EDİYOR”
İvrindi Belediye Başkanı Recai Baytar da; “Eski köprüyü kullanan sürücüler çok sıkıntı çekiyordu, kaza yapıyorlardı. Bu yolu kullanan vatandaşlarımız hep bu köprüden şikayetçiydi. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu’na teşekkür ediyoruz. Yol bitti, köprü yenilendi. Artık vatandaşlarımız daha rahat seyahat ediyorlar” diye konuştu. (Haber Merkezi)

276 Kişi Okudu.

Onay Bekleyen Yorum Sayısı 0 / Onaylanan Yorum Sayısı 0
Max 50 karakter girilebilir
0/250
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan Zafer Gazetesi | Balıkesir hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Powered by Taksim Bilişim