​Muhtarlarla asayişi değerlendirdi

​Muhtarlarla asayişi değerlendirdi

4.01.2019 13:43:28

Güncel

​Muhtarlarla asayişi değerlendirdi

Muhtarlarla asayişi değerlendirdi
 
Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, yardımcıları ve şube müdürleriyle birlikte Karesi ve Altıeylül’de görev yapan muhtarları konuk etti. Zeybek, “Muhtarlarımızdan halkımızın güvenlik ihtiyacıyla ilgili beklentilerini almak için bir araya geldik. Muhtarlarımızın taleplerini kısa sürede yerine getireceğiz” dedi.
 
Balıkesir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Karesi ve Altıeylül ilçelerinde polis sorumluluk alanında görev yapan muhtarlarla Huzur Toplantısı düzenledi.
İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin de katılığı toplantıda konuşan İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, “Polis halk ilişkilerini en üst seviyeye çıkarmak ve kurumsal iletişimi geliştirmek amacıyla kurumumuzun iş ve işlemleri, icraatları ve faaliyetleri hakkında bilgi vermek, vatandaşlarımızın talep ve beklentilerini daha yakından birebir tespit etmek ve karşılamak amacıyla Huzur Toplantısını düzenledik. Kamu düzeni ve güvenliğini sağlamak ile görevli bir kurum olan teşkilatız. Biz seçim sürecinde sizleri bir arada bulamayacağımızı düşündüğümüz için bu toplantıyı bir an önce yapalım istedik. Bizler halkımızın güvenlik ihtiyaç ve beklentilerini tespit etmek ve güvenlik hizmeti sunduğumuz toplumun yerel temsilcileri olan sizlerin de görüşlerine başvurmak istedik” dedi.
Toplantıda özellik ve hassasiyet arz eden konular değerlendirildi, önlemlerin bu noktada planlanması gerektiği konusunda ortak karar alındı. Mahmut ACARÖZ

319 Kişi Okudu.

Onay Bekleyen Yorum Sayısı 0 / Onaylanan Yorum Sayısı 0
Max 50 karakter girilebilir
0/250
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan Zafer Gazetesi | Balıkesir hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Powered by Taksim Bilişim