​İbrahimce’de yüzler gülmeye başladı

​İbrahimce’de yüzler gülmeye başladı

4.01.2019 13:42:27

Güncel

​İbrahimce’de yüzler gülmeye başladı

İbrahimce’de yüzler gülmeye başladı
 
Edremit’te yıllardır hizmet görmeyen İbrahimce Mahallesi’nde Başkan Kamil Saka döneminde yapılan yatırımlarla yüzler gülmeye başladı.  Mahallede son olarak 6 sokak ve bir cadde baştan sona yenilendi.
 
Edremit’in İbrahimce Mahallesi’nde belediye tarafından yapılan yatırımlar devam ediyor. Yıllardır ihmal edilen ve pek fazla hizmet alamamaktan yakınan İbrahimceliler, Belediye Başkanı Kamil Saka’nın göreve gelmesinden sonra hizmet görmeye başladı.
Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın göreve gelmesinden sonra İbrahimce Mahallesi’nde altyapı yağmur suyu drenaj hatlarından üst yapı cadde ve yol düzenlemelerine, yeşil alan ve park düzenlemelerine kadar pek çok yatırım yapıldı.
İbrahimce Mahallesi’nde son olarak Kocaseyit Caddesi, 410, 412, 413, 414, 415, 416 sokaklarda altyapı düzenlemeleri ve üst yapısında da 7 bin metrekare parke döşemesi yapılarak baştan sona yenilendi. Çalışmaları yerinde inceleyip ekiplerden bilgi alan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit’i tüm mahalleleri ile bir bütün olarak değerlendirdiklerini belirterek, “Göreve başladığımız günden buyana öncelik sırasına göre mahallelerimizin sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. İbrahimce Mahallemizde de alt ve üst yapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Edremit’te hiçbir vatandaşımızın çamura basmayıncaya kadar çalışmaya devam edeceğiz” dedi. (Haber Merkezi)

327 Kişi Okudu.

Onay Bekleyen Yorum Sayısı 0 / Onaylanan Yorum Sayısı 0
Max 50 karakter girilebilir
0/250
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan Zafer Gazetesi | Balıkesir hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Powered by Taksim Bilişim