Fitneye izin vermeyeceğiz

Fitneye izin vermeyeceğiz

4.01.2019 13:35:10

Güncel

Fitneye izin vermeyeceğiz

Ak Parti İl Başkanı Sağlam:
 
Fitneye izin vermeyeceğiz
 
Ak Parti İl Başkanı Ahmet Sağlam, Edremit'te ilçe teşkilatı ile bir araya geldi. Partililere seslenen Sağlam, “Bizlerin boş işlerle kaybedecek zamanı yok. Hiç bir şekilde aramızda ve şehrimizde içimize fitne ve fesat sokmak isteyenlere müsaade etmeyeceğiz” dedi.
 
Ak Parti İl Başkanı Ahmet Sağlam, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz ile birlikte Edremit'te çeşitli ziyaretlerde bulundu. Ak Parti Edremit ilçe teşkilatında partililerle bir araya gelen Sağlam, birlik ve beraberlik mesajları verdi.
Sağlam, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan hem içeri de hem dışarıda şer odaklarıyla mücadele veriyor. Bizler de teşkilatlar olarak asla fitne, fesat ve bu şer odaklarına imkan vermeyeceğiz. 2023 hedeflerimize ulaşarak ülkemizi iki kat daha büyütmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.
“GENÇLERE AK YARINLAR BIRAKACAĞIZ”
Ak Parti teşkilatlarının gençlerin geleceğinin umudu olduğuna dikkat çeken Sağlam, “Bu ülke kolay kazanılmadı. Bugünlere kolay gelinmedi.  Bu vatan evlatları huzurumuzun ve refahımızın bozulmasını, gençlerimizin geleceğini karartmak isteyen hainleri gördü. Milletimiz onlara 15 Temmuz'da gereken cevabı verdi. Bizler Ak Parti teşkilatları olarak gençlerimize huzur ve refah içinde yaşayabilecekleri bir ülke bırakacağız. Gelecek nesiller de bu dava ve şuur bilinciyle ülkesine sahip çıkmaya devam edecek” diye konuştu.
“TÜM İLÇELERDE AK PARTİ BAYRAĞINI DALGALANDIRACAĞIZ”
Ak Parti'nin 31 Mart yerel seçimlerinden yine büyük bir zaferle çıkacağının altını çizen İl Başkanı Ahmet Sağlam, “Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Yücel Yılmaz ile birlikte, birlik ve beraberlik içinde 31 Mart yerel seçimlerine kadar gece gündüz çalışacağız. Aramıza nifak tohumlarını sokmak isteyenlere geçit vermeyeceğiz. Sosyal medya üzerinden algı yapmaya çalışanlara asla müsaade etmeyeceğiz. Biz Ak Parti sevdalıları olarak birliktelikten aldığımız güçle Balıkesir'in tüm ilçelerinde bu bayrağı dalgalandıracağız” dedi. (Haber Merkezi)

287 Kişi Okudu.

Onay Bekleyen Yorum Sayısı 0 / Onaylanan Yorum Sayısı 0
Max 50 karakter girilebilir
0/250
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan Zafer Gazetesi | Balıkesir hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Powered by Taksim Bilişim