Asker değil, tehlike konvoyu

Asker değil, tehlike konvoyu

3.05.2016 10:11:32

Asayiş

Aydın'da asker uğurlaması için gençlerin oluşturduğu araç konvoyu trafikte tehlike saçtı.

Aydın'ın Efeler ilçesinde askere gidecek olan arkadaşları için bir grup genç, araçlarıyla konvoy yaparak ilçenin en işlek cadde ve sokaklarında tur attı. Zaman zaman araçlardan inerek yolun ortasında oynayan gençler olası kazalara da davetiye çıkarttı. Akan trafikte araçların cam ve kapılarını açıp, araçtan dışarıya sarkarak diğer araçlardaki arkadaşlarıyla konuşan gençler çevredekilerin şaşkın bakışlarını ve arkalarında uzayıp giden araç kuyruğunu da umursamadı. Konvoya liderlik eden ticari aracın kapısını açıp ayaklarını uzatarak kapının kapanmasını engelleyen bir genç ise 'bu kadarına da pes' dedirtti. 'En büyük asker bizim asker' tezahüratları ile ilçede bir süre tur atan gençler akan trafikte gözden kaybolarak uzaklaştı.

Çevredeki sürücülerin 155 Polis İmdat Hattı'na şikayette bulunduğu konvoya ilçe turu sırasında hiçbir polis ekibinin müdahale etmemesi ise tepki topladı. 

2090 Kişi Okudu.

Onay Bekleyen Yorum Sayısı 0 / Onaylanan Yorum Sayısı 0
Max 50 karakter girilebilir
0/250
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan Zafer Gazetesi | Balıkesir hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Powered by Taksim Bilişim