Öğrenci mankenler podyuma çıktı

Öğrenci mankenler podyuma çıktı

23.04.2016 16:50:56

Eğitim

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü öğrencilerinin diktiği çocuk kıyafetlerini GAÜN Kreş ve Anaokulu öğrencileri tanıttı.

Haber ile İlgili Resim Galerisine Gitmek İçin Tıklayınız

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen “Çocuk Kıyafetleri Defile Organizasyonu” Gaziantep Teknopark Konferans Salonunda gerçekleşti. GAÜN Güzel Sanatlar Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü öğrencileri tarafından tasarlanan GAÜN’lü kreş öğrencilerinin büyük bir ustalıkla sergilediği defileyi katılımcılar keyifle izledi.
Defilenin açılışında konuşan GAÜN Rektör Danışmanı Prof. Dr. M. Tevfik Gülsoy, Güzel Sanatlar Fakültesinin 2013-2014 eğitim- öğretim yılından itibaren öğrenci almaya başladığını, Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünün çok güzel faaliyetlere imza attığını belirtti. Prof. Dr. Gülsoy “Bu faaliyetlerden birisinde hep birlikte beraberiz. Bu bölüme olan yoğun talebi iyi bir kadroyla, iyi bir çalışmayla arkadaşlarımız, öğrencilerimiz, hocalarımız hep beraber götürmeye çalıyor. Sizlerin de bu etkinliklere katılımınızdan dolayı mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.
Moda ve Tekstil Tasarımı Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ebru Çoruh, “Bölümümüzün gerçekleştirmiş olduğu defilemizin hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah bu bir başlangıç olur. Bundan sonra daha güzel daha iyi ve daha büyük organizasyonlarla defileler yaparız” diyerek, defilenin hazırlanması ve düzenlenmesinde büyük katkıları olan Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü Öğr. Gör. Tuğba Öztürk’e, Öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Nazan Kalebek ve Deniz Vuruşkan ile Öğr. Gör. Bayram Bozhüyük ve öğrencilere teşekkür etti.

2140 Kişi Okudu.

Onay Bekleyen Yorum Sayısı 0 / Onaylanan Yorum Sayısı 0
Max 50 karakter girilebilir
0/250
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan Zafer Gazetesi | Balıkesir hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Powered by Taksim Bilişim